Nasze usługi

Profesjonalny serwis hulajnóg w Katowicach

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.  Zapewniamy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń hulajnogi, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia usterki.

Nasze usługi

Oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych, w tym:

Diagnoza urządzenia przed naprawą

Diagnozę uszkodzenia w naszym serwisie przeprowadzimy dla Ciebie za darmo. Jest to czynność, która pozwoli nam ustalić dokładną usterkę w Twoim urządzeniu. Na jej podstawie zaproponujemy Państwu niezbędne czynności naprawcze oraz przedstawimy kosztorys naprawy. W razie potrzeby wydamy także dokument dla ubezpieczalni, który stanowi podstawę do wypłaty odszkodowania.

Regulacja i naprawa hamulca

Najczęściej Twojej hulajnodze wystarczy regulacja hamulca. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie konieczna będzie wymiana linki, pancerza czy manetki. Wymienimy bądź wyprostujemy tarczę hamulcową tak, by jazda Hulajką była zawsze w pełni bezpieczna i komfortowa.

Naprawa i wymiana mechanizmu składania

Problem, który pojawia się nader często - hulajnoga przez słabą amortyzację czy jej brak podlega silnym drganiom co sprawia, że element ten bardzo szybko ulega eksplatacji. Zabezpieczymy go, naprawimy bądź wymienimy jeśli jego stan zagraża już Twojemu bezpieczeństwu.

Naprawa okablowania

Uszkodzenie okablowania często występuje, gdy klient podejmuje się samodzielnej wymiany dętki czy opony w kole napędowym. Kabel również może łatwo przerwać się podczas wypadku. Naprawimy uszkodzony komponent, bądź wymienimy go na nowy. Dodatkowo zabezpieczymy go, by w przyszłości usterka nie powtórzyła się.

Wymiana na oponę bezdętkową

Wiemy jak uciążliwa jest sytuacja kiedy podczas niedzielnych wojaży po parku czy w drodze do pracy złapiesz kapcia. Przy oponach bezdętkowych ten problem odchodzi w niepamięć. Skończy się Twoja zmora przypadkowego przebicia podczas podróży, a konieczność systematycznego pompowania kół już nie będzie zaprzątać Ci głowy. Dzięki specjalistycznym narzędzią ekspresowo wykonamy w pełni przyjazną i bezpieczną dla Twojego urządzenia wymianę na wariant bezdętkowy.

Wymiana dętki oraz opony

Wymiana dętki w kole o małej średnicy nie jest łatwa. Często podczas montażu można uszkodzić nie tylko felgę, ale i kabel silnika, jeśli zajmujemy się kołem napędowym. U nas masz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi, która jest bezpieczna dla Twojego urządzenia, a co równie ważne - ekspresowo szybka. Wymianę dętki czy opony wykonamy dla Ciebie na poczekaniu w niespełna 30 min (po wcześniejszym rezerwacji terminu).

Modyfikacja oprogramowania

Najpewniej Twoja Hulajka ma potencjał na więcej. Nie jest to jednak tak prosta sprawa. Musimy uważać by oprogramowanie nie było podkręcone zbyt „agresywnie”. Często zdarzało się klientom wgrywać nieprawidłowy soft, bądź podkręcać go za mocno, co skutkowało uszkodzeniem podzespołów. Wybierzemy i wgramy oprogramowanie, które zwiększy osiągi Twojego urządzenia w bezpieczny sposób.

Wymiana łożysk

Słyszysz niepokojący odgłos z kół? Może nawet czujesz, że koła nie kręcą się tak gładko, jak miało to miejsce pare miesiące temu. Najpewniej jest to problem łożysk. Wymienimy je dla Ciebie używając sprawdzonych komponentów wysokiej jakości.

Przegląd hulajnogi

Co zawiera usługa przeglądu? Doprowadzenie Twojej Hulajki do stanu używalności, np. po zimie. Wyregulujemy hamulce, napompujemy koła, usuniemy wszelkie luzy, sprawdzimy elektronikę oraz baterię. Poinstruujemy co robić by hulajnoga służyła Ci dłużej. Poinformujemy także o ewentualnych przyszłych naprawach, jeśli na takie się zanosi.

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów to świadectwo wysokiej klasy naszych usług.

Generalnie co tu dużo mówić. Naprawione za rozsądne pieniądze w ekspresowym czasie. Będę polecał innym i na pewno sam jeżeli będzie potrzeba to skorzystam!
Łukasz K
Założenie amortyzatora przedniego, regulacje po zimie, likwidacja luzu w kierownicy, upgrade osiągów i profesjonalne doradztwo. Szybka realizacja za rozsądną cenę. Poważne podchodzenie do tematu. Nie żałuję ani minuty czy złotówki i na pewno wrócę.
Mateusz Zwolak
ZADZWOŃ DO NAS!
lub
Przewiń do góry